Építőipari gépszerelő

A Szolnok Aszfalt Kft. 2009-ben alapított, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás, Szolnok és környező településein az út- és mélyépítés, a szabadtéri sportlétesítmények valamint ezekhez kapcsolódó építmények építésének meghatározó szereplője, amely területeken a tervezéstől a megvalósításon át az üzemeltetésig bezárólag lát el feladatokat. Szerviz csapatunkhoz hosszú távra keresünk építőipari gépek, eszközök, gépjárművek javításában, karbantartásában gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Építőipari gépek, eszközök, gépjárművek karbantartása, javítása
  • Javítóműhely vezetője által kiadott munkák szakszerű ellátása
  • Kivitelezési részleg munkavégzésének támogatása, szükség esetén építési helyszínen történő javítási munka elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építőipari gépek, gépjárművek javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • lakatos végzettség
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • biztos háttér
  • hosszú távú biztos munkahely
  • szakmai kihívás és fejlődés
  • munkaruha
  • munkába járási támogatás

Munkavégzés helye:

  • 5000 Szolnok, Nagysándor József út 35/a

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődését,  önéletrajzát az info@szolnokaszfalt.hu címre kérjük eljuttatni!