Műszaki rajzoló

A Szolnok Aszfalt Kft. 2009-ben alapított, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás, Szolnok és környező településein az út- és mélyépítés, a szabadtéri sportlétesítmények valamint ezekhez kapcsolódó építmények építésének meghatározó szereplője, amely területeken a tervezéstől a megvalósításon át az üzemeltetésig bezárólag lát el feladatokat.

Út- és közműépítési területhez kapcsolódóan műszaki rajzoló kollégát vagy kolléganőt keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Tervezési feladatokban való közreműködés (felmérés, rajzolás, dokumentáció összeállítás, engedélyezés)
  • Közterületi nyilvántartások, adatbázisok összeállításában, aktualizálásában részfeladatok ellátása
  • Kivitelezési munkákhoz kapcsolódó rajzok és felmérések készítése, dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • AutoCAD szoftver ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Tanulási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Középiskolai vagy technikusi műszaki végzettség
  • “B” kategóriájú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • biztos háttér
  • hosszú távú biztos munkahely
  • szakmai kihívás és fejlődés, változatos projektek
  • korszerű munkaeszközök

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye, Szolnok
Szükséges tapasztalat:
  • pályakezdők jelentkezését

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődését,  önéletrajzát az info@szolnokaszfalt.hu címre kérjük eljuttatni!