Művezető

A Szolnok Aszfalt Kft. 2009-ben alapított, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás, Szolnok és környező településein az út- és mélyépítés, a szabadtéri sportlétesítmények valamint ezekhez kapcsolódó építmények építésének meghatározó szereplője, amely területeken a tervezéstől a megvalósításon át az üzemeltetésig bezárólag lát el feladatokat. Kivitelezési csapatunkhoz hosszú távra keresünk út- és mélyépítésben jártas kollégát művezetői pozíció betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • az építés helyszínén az építésvezető iránymutatásainak megfelelően koordinálja a kivitelezést
  • irányítja a munkahelyen dolgozó  5-10  fős fizikai létszám munkáját, gazdálkodik a rendelkezésre álló géppark erőforrásaival
  • mennyiségi felméréseket készít
  • építési naplót, e-naplót naprakész módon vezeti
  • szükség szerint kapcsolatot tart a megrendelő helyi képviselőjével
  • kisebb, rövid átfutású beruházások esetében – a vállalkozási részleg közreműködésével – a helyszíni irányítást önállóan ellátja
  • közreműködik az elkészült építmények dokumentálásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építőipari középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • igényes mind az esztétikára, mind a minőségre
  • út- és mélyépítési kivitelezési tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • magabiztos, határozott, döntésképes, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • biztos háttér
  • hosszú távú biztos munkahely
  • szakmai kihívás és fejlődés, változatos projektek
  • korszerű munkaeszközök
  • vállalati gépjármű, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye, jellemzően Szolnok és 50 km-es vonzáskörzete

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődését,  önéletrajzát az info@szolnokaszfalt.hu címre kérjük eljuttatni!